top of page

BAJKOWE URODZINY DZIECKA -
ZORGANIZUJ PRZYJĘCIE MARZEŃ!

Urodziny dziecka to zawsze ważne wydarzenie w życiu całej rodziny oraz najbliższych. Warto zadbać więc o to, aby ta uroczystość była wyjątkowa i zapadła w pamięci wszystkich gości. Jeśli więc chcesz, aby urodziny Twojego dziecka miały szczególną oprawę niczym z bajki w której marzenia stają się rzeczywistością, pozwól że wyczarujemy dla Was niesamowity świat pełen kolorów, radości i ulubionych, bajkowych postaci!

Urodziny Twojego dziecka będą niezapomniane! 

PIERWSZE URODZINY DZIECKA

- chwila, którą warto zapamiętać

Za Wami pierwszy, wspólnie spędzony rok życia Waszego dziecka – rok, w trakcie którego towarzyszyły Wam niezwykłe emocje, mnóstwo radości, wzruszeń i niezapomnianych przeżyć! Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowy dzień, który zasługuje na wyjątkową oprawę. Przepiękny tort, słodki stół dopracowany w każdym detalu oraz cudowna scenografia sprawią, że to przyjęcie będzie naprawdę wyjątkowe!

pierwsze-urodziny-dziecka.PNG
IMG_3478_edited.jpg

NIEZAPOMNIANE PRZYJĘCIA URODZINOWE

Zadbamy o to, aby te chwile były niezapomniane i pozostały w Waszych wspomnieniach na długo, tworząc cudowne ścianki do pamiątkowych zdjęć w wymarzonym motywie lub kolorystyce. Jeśli mieszkacie w Warszawie lub okolicach, przygotujemy dla Was bajkowy tort oraz słodki stół a wszystko to w przepięknej oprawie. Zadbamy o odpowiednią scenografię utrzymaną w wybranej przez Was kolorystyce lub wprost kojarzącą się z motywem z bajki. Niezależnie od tego, czy planujecie rodzinne przyjęcie w ogrodzie, w domu lub restauracji nasze dekoracje sprawią, że będzie to niezapomniane wydarzenie dla małego jubilata, rodziców oraz zaproszonych gości.  

NASZE REALIZACJE PRZYJĘĆ DLA DZIECI

bottom of page