top of page

DEKORACJE URODZINOWE I BALONY Z HELEM

Planując bajkowe przyjęcie dla dziecka, musisz zadbać o detale. Najmłodsi zwracają szczególną uwagę na efektowny wystrój, który wywołuje uśmiech na ich twarzy. Najpiękniejsze dekoracje na przyjęcie to przede wszystkim balony z helem, które możesz zamówić na przyjęcie urodzinowe swojego dziecka w Warszawie. Dostępne są w zestawach składających się m.in. z dowolnie zestawianych cyfr, gwiazdek, balonów gumowych, transparentnych oraz kul wypełnionych konfetti. Dzięki nim świętowanie urodzin będzie huczne i niezwykle efektowne!

Atrakcyjne dekoracje urodzinowe i balony z helem - Warszawa

Niepowtarzalne zdobienia oraz różnorodna kolorystyka to szczególne atuty naszej oferty. Na specjalne życzenie, za dodatkową opłatą, można zamówić spersonalizowane hasło lub grafikę. Takie dekoracje urodzinowe będą unikalne i z pewnością pozwolą stworzyć niepowtarzalny klimat. Do każdego zestawu dołączamy obciążnik, co pozwala na umieszczenie bukietu balonowego na stole czy podłodze, tworząc piękne tło do zdjęć. Wśród bajkowych postaci znajdują się kucyki, misie oraz jednorożce. Taka niespodzianka na urodziny spodoba się każdemu maluszkowi.

Zamówienia

telefoniczne tel. 505958861

na czacie lub za pośrednictwem

e-mail bejbiparty@gmail.com

Balony dostarczymy pod wskazany adres w umówionym terminie

Ceny zawierają koszty dostawy odpowiednio zabezpieczonych balonów na terenie Warszawy.  Dowóz poza teren Warszawy ustalany indywidualnie

Bukiety możemy dowolnie modyfikować pod względem motywu przewodniego oraz kolorystyki.

Istnieje możliwość personalizacji balonów (dowolny napis).

bottom of page